MILÉ RODINY, VĚZTE, ŽE V ŘÍJNU JSME ORDINACI DOZDOBILI NANOTECHNOLOGICKÝM NÁSTŘIKEM ( CCM TITAN PRODUKT ), COŽ NEPOZNÁTE OKEM, ALE SNAD TO ZMÍRNÍ PŘENOSY NEMOCÍ A ZLIKVIDUJE NÁM TY NEŠŤASTNÉ BAKTERIE A VIRY CO JSOU VŠUDE KOLEM NÁS, ALE V ORDINACI SE JICH BOJÍTE VÍCE....
STÁLO TO DOSTI PENĚZ, TAK SNAD TO VÝZNAM MÁ.
ZKOMBINUJEME TO ALE STEJNĚ S VĚTRÁNÍM, COŽ JE LEVNĚJŠÍ A STÁLE DOBRÉ.
A TAKY NADÁLE BUDEME ŽADONIT, ABY JSTE DODRŽOVALI ČASY PRO OBJEDNANÉ, TJ ZDRAVÉ A PRO NEMOCNÉ.
DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI