Milé rodiny.

1, ORGANIZAČNÍ INFORMACE:

DŮLEŽITÉ: 

DOVOLENÁ DR. ŠILHÁNKOVÁ OD 26.7. DO 13.8.2021.

Sestřička přítomna 26.-30.7 a následně 9.-13.8.21

V úterý 27. 7. a ve ČTVRTEK 29.7. je v ordinaci zástup Dr. Augustinová 8-12 hod., vyšetření vždy po předchozí telefonické či mailové dohodě.

2.-6. 8. je ordinace UZAVŘENA, ZÁSTUP DR. NOVÁKOVÁ, DOLNÍ BŘEŽANY, NUTNÉ OBJEDNÁNÍ PACIENTŮ, tel. 773 222 960

9.-13.8. je v ordinaci přítomna sestřička, ZÁSTUP DR. NOVÁKOVÁ, DOLNÍ BŘEŽANY, doporučuji nejdříve konzultaci s naší sestřičkou a následně ev vyšetření po OBJEDNÁNÍ, tel.  773 222 960

Administrativní, nedůležité záležitosti prosím řešte bez objednání, bez přítomností dětí. VYUŽIJTE PŘÍTOMNOSTI NAŠÍ SESTŘIČKY, DR NOVÁKOVÁ NEBUDE VYDÁVAT POTVRZENÍ PRO LETNÍ AKTIVITY. Cena potvrzení je 150-200 Kč. Nenechávejte potvrzení dětí na různé letní aktivity na poslední chvilku, zbytečně  následně " hrotíme nedůležité medicínské věci v napětí a nevraživosti... ".

Objednávejte telefonicky na pevnou linku, ev s předstihem mailem sestricka.vrane@seznam.cz. Prosím pište VŽDY do PŘEDMĚTU Vaší MAILOVÉ zprávy celá jména VAŠICH dětí  a rok narození a stručný důvod konzultace ( např. JAN KONVALINKA, r. 93, ÚRAZ ). 

 

2, COVID PANDEMIE a léto 21: přeju všem krásné dny s vírou v lepší letní časy a s důvěrou, že každý sám za sebe bude zodpovědný a rozumný. PCR testy provádějí laboratoře 2x měsíčně zdarma, bez nutnosti žádanky od nás ( Aesculab Budějovická ). Se žádostí o žádanky na PCR Covid testy nás konzultujte mailem v případě, že Vaše děti byly jednoznačně v kontaktu s nemocným. Certifikáty ocko.uzis.cz.

3, STONAVOST byla začátkem léta, věřím, že přechodně, navýšena u předškolních dětí, které měly kašle, teploty, zahlenení, střevní potíže.  A bohužel už máme více případů boreliové infekce, prosím kontrolujte tělo dětem 2xdenně. Po přisátí hmyzu bývá prakticky vždy místní reakce v místě vpichu, normální je přímo v místě vpichu, do velikosti cca 1-2 cm, je to spíše "toxická" reakce a reakce na škrábání. Většinou stačí klid, Fenistil kapky. Větší fleky nad 5 cm s centrálním výbledem jsou již ke kontrole lékařem, pokud nebudeme dostupní vyhledejte pohotovost, ev infekční kliniku Krč, Bulovka, ev dětskou kliniku Krč, Motol. 

4. NEVYŽÁDANÉ RADY: podrobně viz aktuality...

5, NOVÍ PACIENTI: máme velmi omezenou kapacitu přijmu nových pacientů, přijímáme jen novorozence a sourozence stávajících rodin. NOVÉ RODINY NEPŘIJÍMÁME. Děkujeme za důvěru.

 Přeji Vám i nám zdraví. Inge Šilhánková 

 

 

Přihlášení
Zapomenuté heslo