Milé rodinky.

Předběžně informujeme, že v červenci a srpnu bude provoz od 8. do 13. hodiny. Prosím, vše akutní řešte s předstihem a nenechávajte vyšetření nemocného dítka na den " odletu na Vaši vysněnou dovolenou ". Ordinační časy, dovolenou, zástupy včas upřesníme na našich stránkách.

Od 1.6. jsem lehce navýšila ordinační časy- pondělí do 18,30, úterý do 15,30, abych zvládla narůstající klientelu. Svým způsobem se nic extrémně nemění, neb zde v těchto časem i tak vysedávám, a Vás trpělivě, již 10 let, prosím nechodit za 5 minut před koncem pracovní doby. V jiných ordinacích 30 minut před ukončením ordinace nového pacienta nepřijmou.

Po prázdninách budou ordinační hodiny upraveny definitivně.

Nemocnost je poměrně závažná. S koncem školkového, školního roku a k tomu přiměřenou únavou celých rodin začínají virosy s kašlem, bolestmi všeho druhu s teplotami...Dopřejte dětem klid, nepřecházejte počátek stonání, pak jste nešťastní, že nemoc " vypukne " pro Vás v nevhodnou dobu...a přicházíte o akce, na které jste se těšili, jak to tak bývá... ( často se těšili víc rodiče než děti, často " nekonání akce " prožívají víc rodiče než děti... tak prosím dětem Váš smutek nevnucujte...zhoršuje to stonání dětí....). Podrobněji o jednotlivách nemocem " nastudujete " v našich aktualitách, kde je miš maš základního stonání. A třeba i doporučená lékarníčka na cesty.

Administrativu řešíme v ordinačním čase, dítě k " papírům " není třeba. Opakovaně prosím vše si nachystejte, vyplňte. Nechci za Vás Vaše papíry vyhledávat, tisknou a základní Vaše údaje za Vás vyplňovat. Je to vůči mne neslušné...Pokud tato situace nastane, navyšuji sazbu administrativního úkonu o 50 Kč.

Ukončujeme registrace nových pacientů. Přijímáme jen předem domluvené pacienty a novorozence stávajících rodin. K tomuto přístupu mne nutí hlavně nedostatek času pro stávající klientelu a velká náročnost, komplikovanost Vašich požadavků. I když tímto nezbytným rozhodnutím možná přicházím o zajímavá setkávání, milé obohacující rodiny...ale to je život.

Věřím ve spolupráci se vzájemnou úctou. Hezké, již letní, dny všem, Inge šilhánková

 

 

 

 

 

 

Přihlášení
Zapomenuté heslo