Milé rodiny, zdravím s krásným " skorojarem ".

Hlásím " epidemii " neštovic, prosím zkoukněte aktuality a snažně prosím za děti- nežeňte je prosím do kolektivu....

Inge Šilhánková

 

PARAZITI POTAŽMO ROUP DĚTSKÝ

18. 07. 2017
VÁŽENÍ RODIČE, ČASTO SE NA NÁS OBRACÍTE S PROSBOU O RADU PŘI LÉČBĚ ROUPŮ ( průkaznost vyšetřovací je náročná, buď se dělá otisk konečníku, nebo sběr 3 vzorků stolice, ale moje osobní zkušenost je, že často výsledky vychází falešně negativní, prostě se paraziti nezachytí...).
Klinicky jsde často o opakované bolesti bříška, často v noci, nebo jen noční neklid, rozdráždění konečníku. Doporučuji v noci při uvedených stavech vzít baterku a do pyžámek k zadečku nakouknout, ev můžete drobné bělavé roupy zastihnout.
V ČR V RÁMCI KLASICKÉ TERAPIE EXISTUJE PREPARÁT VERMOX, JEHOŽ " LĚČEBNÉ ZNEUŽÍVÁNÍ " MNE TRÁPÍ A TAK JSEM OSLOVILA KOLEGYNI, FYTOTERAPEUTKU zabívající se klinickou naturopatíí, paní Mgr. Dagmar Škodovou a požádala  jsem ji o rady. Bohužel paní Dagmar vede ordinaci daleko, u Hradce Králové, a tak přímá spolupráce není možná. Nabízím web: naturopatiehk.cz
a zde rady:
na parazity se doporučuje
( a volila bych tento postup u rodin, kde roupy jsou " prudící ", opakované, i přes léčbu Vermoxem...)
1, ořešák americký, spol. dr. Clark, kůra na celý měsíc
2, ParaProtex / tento produkt je pouze na Slovensku /
3, líbí se mi bylinkářská společnost JUKL, www.jukl.cz, kde jsou celé protiparazitární balíček
Níže ponechávám celé texty, neb nemám čas " korigovat " a aspoň nebudete muset lovit informace....a věřím, že PC to zvládne.
 

ParaProtex - proti parazitům, 100 ks - POUZE PRO ČLENY CALIVITA

ParaProtex - proti parazitům, 100 ks - POUZE PRO ČLENY CALIVITA
Kód produktu: CV0114
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 30,00€ 
Množství:       - NEBO -  Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Výjimečný protiparazitový rostlinný komplex  inhibuje a zabíjí parazity v širokém rozmezí - viry, prvky, plísně, červy, roztoče - celkem více než 1000 různých druhů parazitů.
Hlavními aktivními látkami přípravku ParaProteX jsou léčivé rostliny, které se v lidové medicíně využívají už tisíce let. Pomáhají chránit náš organismus před parazity, se kterými se setkává každý den.
Díky svému složení ParaProteX zároveň stimuluje trávení a je také vynikajícím doplňkem detoxikačních programů.
PLATBA V ČESKÝCH KORUNÁCH
 
 
Můj názor: Základní produkt pro obnovu zdraví pro řadu lidí. Dnes živí nechtěné příživníky většina lidí. Přestože se o tom stále příliš nemluví, jsou tito černí pasažéři příčinou mnoha nemocí a zároveň důsledkem nezdravého vnitřního prostředí - překyselení organismu.
Velmi vhodný, máte-li záměr pročistit své tělo a podpořit jeho samo-léčivé a samo-regenerační schopnosti.

Společně s ParaProtexem ode mě získáte mnou dopručované a osv

-co se týká  bylin např. pelyněk, kůra dřišťálu ( berberin) a vodilka je pravda, že vodilka bude možná pouze v Anglii.

Dala jsem vícero možností nevím jak je dítě staré. Vše co jsem napsala kromě tablet není na chuť dobré. Každopádně mám výbornou zkušenost s Ořešákem.Určitě užívat  3 týdny až měsíc kvůli kladení vajíček.

samozřejmě probiotika.

pak určitě se dále zabývat trávením, střevem, imunitou  podle potřeby.

Dáša Škodová

Úvod »» Tinktura z ořešáku černého - Zapper podle Dr. Huldy Clark 14% alkoholu

 

Tinktura z ořešáku černého - Zapper podle Dr. Huldy Clark 14% alkoholu

Tinktura z ořešáku černého - Zapper podle Dr. Huldy Clark 14% alkoholuTinktura z ořešáku černého - Zapper podle Dr. Huldy Clark 14% alkoholu
 

výroba ukončena

img

 
Dostupnost: Ne
Zařazení: Doplněk stravy, není lék ani náhrada pestré stravy
Výrobce: Ondřej Ullrich
Balení: 100 ml
Balení v ml:
                                                                   
100 ml  
                                                                 
naše cena bez DPH: 252 Kč
naše cena s DPH (21 %):
305 Kč
 
 

Kompletní specifikace

  • Vnitřní paraziti
  • Kožní paraziti

Společnost Z technology s.r.o. získala na jaře r.2009 ještě přímo od Dr. Clarkové  zdokonalený recept na výrobu tinktury z Ořešáku amerického – černého (Juglans Nigra). V současné době se tímto originálním způsobem vyrábí tinktura v EU pouze v České republice. Výroba této tinktury je poměrně složitá, výsledek však stojí za to. Tinktura se vyrábí z nedozrálých plodů tohoto stromu. Nejedná se o spadané ořechy, ale o pracně natrhané, nepoškozené plody (Ořešák černý je strom, dorůstající až čtyřicetimetrových výšek - ke sklizni jsou nutné výsuvné plošiny). Ve chvíli, kdy se ve slupkách ořechů nachází maximální množství účinných látek (zjišťuje se laboratorně) je velice krátké časové období na jejich sklizeň a bezchybné zpracování. Zdokonalený recept Dr. Clarkové pro profesionální výrobu této tinktury je poměrně složitý. Problematické bylo zejména shánění mrazících boxů, které ořechy šokově před vlastní výrobou zmrazí na – 50 stupňů Celsia a teprve poté začíná vlastní výrobní proces. Výroba probíhá dále v několika krocích, které musí být přesně dodrženy, aby byl v tinktuře zajištěn maximální obsah účinných látek. Vlastní louhování je pod zvýšeným tlakem bez přístupu vzduchu v naprosté tmě a jeho délka je stanovena dle obsahu louhovací nádoby. Po ukončení louhování nastává fáze filtrace a plnění do tmavých, skleněných lahviček o obsahu max. 100 ml. Tento postup výroby zajišťuje o cca 40% vyšší účinnost oproti běžným tinkturám, které jsou vyráběny pouhým ponořením ořechů do alkoholu.

Sama Dr. Clarková prohlašovala, že parazity máme všichni, že se jedná o zcela běžnou věc. Často ale dochází k ohrožení zdraví z důvodu přemnožení parazitů a jejich výskytu na jiných místech, než je střevo. Vajíčka a larvy parazitů se dostávají přes mikroskopické trhlínky dokrevního oběhu a krví jsou roznášena po těle. Paraziti mají vlastní maskovací systém, který je chrání před naším imunitním systémem. Využívají živin a tělesných tekutin a proto je náš imunitní systém považuje za součást těla. Postupné osidlování těla parazity v sobě skrývá mnohá nebezpečí, která se ve fyzické podobě mohou projevit až za několik let po prvotní kontaminaci. Postupné zamořování těla parazity a jejich toxiny způsobuje oslabení imunitního systému, což je pravidlem. Nákaza se většinou do těla dostává ústy (potraviny, voda, přenos pomocí rukou nebo vdechnutím vajíčka, sexuálním stykem anebo přes pokožku). Není možné se jim vyhnout. Tomuto stavu, kdy je tenké a tlusté střevo osídleno několika druhy parazitů a denně produkují statisíce vajíček je možné předcházet. Dr. Clarková radila provést dvakrát ročně očistnou kúru s tinkturou z Ořešáku černého – amerického. Tento účinný prostředek a informace o něm získala Dr. Clarková od členů indiánského kmene, který pomocí zelených slupek z ořešáku černého léčil mnohá těžká onemocnění.

Dávkování:

Vnitřní užití: podle Dr. Clakové je doporučeno provádět kúru 2 x ročně a to využitím 3 - 5 lahviček v závislosti na hmotnosti člověka  a množství parazitů.

  • člověk o hmotnosti 50 - 65kg… 3x100ml
  • člověk o hmotnosti 60 - 80kg… 4x100ml
  • člověk o hmotnosti 75 - 100kg… 5x100ml

V případě intenzivní léčby nebo silného zamoření parazity lze množství tinktury v kúře navýšit až o 50%. U velmi těžkých onemocnění  je vhodné užívat extra silnou tinkturu v množství, které člověk snese bez nevolnosti; lze použít i dávku 50 - 100ml za den. Tinktura se užívá ráno nalačno alespoň 20minut před jídlem a večer hodinu po jídle. Prvních 5 - 8 dní doporučuje užívat 1x čajovou lžičku ráno večer a dále dávku zvýšit na 2x čajovou lžičku ráno a večer a při tomto dávkování zůstat až do konce celé kúry. tinkturu můžeme rozpustit v 1 - 2dcl vody, jablečného, pomerančového nebo mrkvového džusu - ale nepoužíváme vařící vodu a nápoje. Tinkturu by měli současně užívat všichni členové společné domácnosti. V začátcích užívání se mohou objevit průjmy, bolesti kloubů, zad apod. - detoxikační příznaky, které brzy ustoupí.

Koupel: obsah 100ml lahvičky vylijte do napuštěné vany(140 - 160l) promíchejte, voda ihned zhnědne. Ponořte se do lázně a asi po 10ti minutách si doplňte horkou vodu a vylijte do vany obsah druhé lahvičky 100ml. Zůstaňte ve vaně ještě 10 - 15minut. Pokožku nechte oschnout, nesprchujte a neutírejte se osuškou (vezměte si župan). Další den postup zopakujte. Tento postup aplikujte 2x týdně, celkem po dobu 3 týdnů.

Balení: 100 ml