10.10. v 17,30 bylo avizováno povídání o nemocech a prevenci, z mé strany byla snaha Vás poučit a lehce nastínit možnou stonavost Vašich dítek, poradit, jak na prevenci a jak zvládnout stres kolem nemocí...bohužel jsme se setkaly jen v počtu 4. Snažila jsem se již opakovaně Vám, milé maminky, věnovat svůj čas, ale bohužel bez ohlasu, takže aktuálně v této snaze nebudu pokračovat.
Z mých zkušeností: nabízím kvalitní prevence: Prevapisová řada, spray, sáčky, sirupy nebo Guna Prevac, pro zarýmované ( máme v ordinaci ). Dobré mi přijdou imunoglukany....a samozřejmě postel a klid pro celou rodinu.