Dobrý večer, jistě všichni sledujete TV noční prohlášení pana ministra zdravotnictví a vlády ČR.
Z mého pohledu nemám jiné " odborné " informace než informace, které jsem Vám předala v pátek 6.3.
Prosím o mailové informace pokud jste v karanténě, jména dětí, rok narození, destinace, od kdy do kdy.
Rodiny v karanténě mají nárok na neschopenky od praktických interních lékařů.
Ošetřovačku, v případě nutnosti, mohu vystavit, předání by bylo prostřednictvím osob, které s Vámi nebyly v kontaktu.
Děkuji za spolupráci, věřím zodpovědnou a poklidnou.
Dobrou noc I. Šilhánková